HP 300GB hot-plug dual-port SAS HDD, 300 GB, 10000 RPM, 2.5", SAS
| HDD capacity | 300 GB |
| HDD speed | 10000 RPM |
| HDD size | 2.5" |
| Interface | SAS |
| Type | HDD |
| Component for | Server/workstation |
| Operating voltage | 5 V |
| Harmonized System (HS) code | 84717050 |
Data sheet
Specific References
Reference: 289042-001
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 619291-B21,689287-004, B7E15A, 99110791
Brand: Hewlett Packard Enterprise
HP 300GB hot-plug dual-port SAS HDD, 300 GB, 10000 RPM, 2.5", SAS
check_circle
check_circle