HP 900GB hot-plug dual-port SAS HDD, 900 GB, 10000 RPM, 2.5", SAS
| HDD capacity | 900 GB |
| HDD speed | 10000 RPM |
| HDD size | 2.5" |
| Interface | SAS |
| Type | HDD |
| Component for | Server/workstation |
| HDD interface transfer rate | 6 Gbit/s |
| Operating voltage | 5 V |
| Harmonized System (HS) code | 84717050 |
Data sheet
Specific References
Reference: AG804A
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 652564-B21, 606636
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 512116-001-RFB
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 13969
Brand: Western Digital
Reference: 718160-B21, 99107151
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 404701-001
Brand: HP
Reference: 695996-003-RFB
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 416127-B21, 376595-001, 737571-001
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Brand: HP
Reference: 602713
Brand: Hewlett Packard Enterprise
HP 900GB hot-plug dual-port SAS HDD, 900 GB, 10000 RPM, 2.5", SAS
check_circle
check_circle