| Component for | Server/workstation |
| HDD capacity | 146 GB |
| HDD size | 2.5 " |
| HDD speed | 15000 RPM |
| Hot-swap | Yes |
| Interface | SAS |
| Type | HDD |
| Operating voltage | 5 V |
| Brand Name | Hewlett Packard Enterprise |
| Warranty | 1 |
Data sheet
Specific References
Reference: 516816-B21517352-001542597
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 652620-B21 653952-001
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: W125834463
Brand: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle