| Average seek time | 4 ms |
| Component for | Server/workstation |
| Full stroke seek time | 7.45 ms |
| HDD capacity | 300 GB |
| HDD interface transfer rate | 6 Gbit/s |
| HDD size | 2.5 " |
| HDD speed | 10000 RPM |
| Hot-swap | Yes |
| Interface | SAS |
| Track to track seek time | 0.2 ms |
| Type | HDD |
| Data transfer rate | 4.7 Gbit/s |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Storage drive adapter included | No |
| Operating voltage | 5 V |
| Brand Name | HP |
| Warranty | 1 |
Data sheet
Specific References
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 581286-B21
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: W129153109
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 454228-001
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 443169-002
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 781577-001
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 652749-B21 605832-002, 99101727
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 671148-001
Brand: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle