| Component for | Server/workstation |
| HDD capacity | 300 GB |
| HDD interface transfer rate | 12 Gbit/s |
| HDD size | 2.5 " |
| HDD speed | 10000 RPM |
| Interface | SAS |
| Type | HDD |
| Storage drive adapter included | No |
| Operating voltage | 5 V |
| Brand Name | Hewlett Packard Enterprise |
| Warranty | 1 |
Data sheet
Specific References
Reference: 834028-B21
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: EF0450FARMV-RFB
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: C8S61A
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 785067-B21 876936-003 768788-001 781514-003
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 99107001
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 360209-010R286778-B21289243-001
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Brand: Western Digital
check_circle
check_circle