| HDD capacity | 500 GB |
| HDD interface transfer rate | 6 Gbit/s |
| HDD size | 2.5 " |
| HDD speed | 7200 RPM |
| Interface | Serial ATA |
| Type | HDD |
| Operating voltage | 5 V |
| Brand Name | Hewlett Packard Enterprise |
| Warranty | 1 |
Data sheet
Specific References
Reference: 872745-001872289-002846523-00487
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: FRU81Y967199104065
Brand: IBM
Reference: 872481-S21
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 454228-003 737572-001 454232-B21-RFB, 99000960
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 872842-B21, 804534
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: ST2000VM002
Brand: Seagate
Reference: 00504945300504994300505014400505
Brand: EMC
Reference: 601178-002
Brand: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle