| Component for | Server/workstation |
| HDD capacity | 1 |
| HDD size | 2.5 " |
| HDD speed | 10000 RPM |
| Interface | SAS |
| Operating relative humidity (H-H) | 5 - 90 % |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 60 °C |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 90 % |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 65 °C |
| Data transfer rate | 6 Gbit/s |
| Linux operating systems supported | Yes |
| Windows operating systems supported | Yes |
| Operating voltage | 5 V |
| Brand Name | Hewlett Packard Enterprise |
| Warranty | 1 |
Data sheet
Specific References
Reference: 649401-003
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Brand: Ubiquiti
Reference: 40K117440K102390P130532P072790P1
Brand: IBM
Reference: 703240-001
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 658071-B21
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 649327-002507613-002507616-B21
Brand: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle