| Component for | Server/workstation |
| HDD capacity | 900 GB |
| HDD size | 2.5 " |
| HDD speed | 10000 RPM |
| Interface | SAS |
| Storage drive buffer size | 64 MB |
| Type | HDD |
| Storage drive adapter included | No |
| Operating voltage | 5 V |
| Brand Name | Dell |
| Warranty | 1 |
Data sheet
Specific References
Reference: WD60PURZ
Brand: Western Digital
Reference: 351126-001
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 759547-001
Brand: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle