| Component for | Server/workstation |
| HDD capacity | 600 GB |
| HDD interface transfer rate | 12 Gbit/s |
| HDD size | 2.5 " |
| HDD speed | 10000 RPM |
| Interface | SAS |
| Type | HDD |
| Quantity | 1 |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Operating voltage | 5 V |
| Brand Name | Dell |
| Warranty | 1 |
Data sheet
Specific References
Reference: 866683
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 652564-S21
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 434916-001
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 653952-001, 765424-B21
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: V3-VS07-040TU 005050148
Brand: EMC
Reference: W129153099
Brand: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle