DELL W348K-RFB, 600 GB, 15000 RPM, 3.5", SAS
| HDD capacity | 600 GB |
| HDD speed | 15000 RPM |
| HDD size | 3.5" |
| Interface | SAS |
| Type | HDD |
| Component for | Server/workstation |
| Refurbished | Yes |
| Operating voltage | 5 / 12 V |
Brand: HP
Reference: 375874-022
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 864022
Brand: Fujitsu
Reference: 832514-B21, 653954-001, 675324
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 99106398
Brand: Hewlett Packard Enterprise
DELL W348K-RFB, 600 GB, 15000 RPM, 3.5", SAS
check_circle
check_circle