| HDD capacity | 600 GB |
| HDD speed | 10000 RPM |
| HDD size | 2.5" |
| Interface | SAS |
| Type | HDD |
| Component for | Server/workstation |
| Refurbished | Yes |
| Operating voltage | 5 V |
Reference: 6099-ACLM
Brand: Lenovo
Reference: 461289-001
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 799432
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 759547-001
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 99111668
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Brand: Toshiba
DELL K1JY9-RFB, 600 GB, 10000 RPM, 2.5", SAS
check_circle
check_circle