| Component for | Server/workstation |
| HDD capacity | 450 GB |
| HDD interface transfer rate | 6 Gbit/s |
| HDD size | 2.5 " |
| HDD speed | 10000 RPM |
| Interface | SAS |
| Type | HDD |
| Operating voltage | 5 V |
| Brand Name | Hewlett Packard Enterprise |
| Warranty | 1 |
Data sheet
Specific References
Brand: HP
Brand: HP
Reference: 517354-001, 516828-B21, 737574-001, 868222-001
Brand: CoreParts
Reference: 418399-001
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: W126265732
Brand: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle