| Component for | Server/workstation |
| HDD capacity | 300 GB |
| HDD interface transfer rate | 12 Gbit/s |
| HDD size | 2.5 " |
| HDD speed | 15000 RPM |
| Interface | SAS |
| Type | HDD |
| Compatible products | D2500sb/ProLiant DL360 Gen10/ProLiant DL380 Gen10/ProLiant DL560 Gen10 |
| Storage drive adapter included | No |
| Quantity | 1 |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Operating voltage | 5 V |
| Brand Name | Hewlett Packard Enterprise |
| Warranty | 3 |
Data sheet
Specific References
Reference: 761928-001802274-001840457-00199
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 826464-B21
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 653955-001, 99008730
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 652749-B21
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 599476-002
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 655708-B21, 656107-001, 520132
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 286714-B21
Brand: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle