| Component for | Server |
| HDD capacity | 300 GB |
| HDD interface transfer rate | 12 Gbit/s |
| HDD size | 2.5 " |
| HDD speed | 15000 RPM |
| Hot-swap | Yes |
| Interface | SAS |
| Type | HDD |
| Operating voltage | 5 V |
| Brand Name | Hewlett Packard Enterprise |
| Warranty | 3 |
Data sheet
Specific References
Reference: 834975
Brand: Fujitsu
Reference: W127219151
Brand: Fujitsu
Reference: QR494A
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 99101835
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 507127-B21, 507284-001, 99007418
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 1070183
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 658071-B21
Brand: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle