Microconnect ECO-MC-HDM191910V2.0, 393.7" (10 m), HDMI Type A (Standard), HDMI Type A (Standard), Black
| Cable length | 393.7" (10 m) |
| Connector 1 | HDMI Type A (Standard) |
| Connector 2 | HDMI Type A (Standard) |
| Connector 1 gender | Male |
| Connector 2 gender | Male |
| Product color | Black |
| Connector 1 form factor | Straight |
| Connector 2 form factor | Straight |
| HDMI version | 1.4 |
| Supported graphics resolutions | 4096 x 2160 |
| HDCP | Yes |
| HDCP version | 2.2 |
| Maximum refresh rate | 60 Hz |
| Cable jacket material | Recycled Polyvinyl Chloride (rPVC) |
| Weight | 2.4 oz (68 g) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package weight | 2.47 oz (70 g) |
Data sheet
Specific References
Reference: AK-330106-030-S
Brand: MicroConnect
Reference: HDM19191.5V2.1
Brand: MicroConnect
Reference: UACC-CABLE-UHS-2M
Brand: Ubiquiti
Reference: HDMI-1020F
Brand: MicroConnect
Reference: HDMI-1023-K, HDMI-1023
Brand: MicroConnect
Reference: 2UX03AA#ABB, AK-330107-010-S, HDM19191V2.0
Brand: MicroConnect
Reference: HDMI-1070D, HDMI-1050X, IC-9110G, HDM191910V2.0, AK-330107-100-S
Brand: Microconnect
Reference: IC-9102G, IC31884, AK-330107-020-S, AV10175BT2M-BLK, HDM19192V2.
Brand: MicroConnect
Brand: MicroConnect
Reference: IC-9105G, IC-31886, HDM19195V2.0, AK-330107-050-S, AK-330114-050
Brand: MicroConnect
Brand: MicroConnect
Microconnect ECO-MC-HDM191910V2.0, 393.7" (10 m), HDMI Type A (Standard), HDMI Type A (Standard), Black
check_circle
check_circle