| Product colour | Black |
| Suitable for | Monitor |
| Type | Frameless display privacy filter |
| Maximum screen size | 27 " |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Blue light filter | Yes |
| Display filter features | Anti-glare/Privacy |
| Durable screen protection | Yes |
| Privacy filtering orientation | Landscape |
| Scratch-resistant | Yes |
| Touchscreen compatible | Yes |
| Widescreen | Yes |
| Products per shipping (inner) case | 5 pc(s) |
| Shipping (inner) case gross weight | 8450.87944547 g |
| Shipping (inner) case GTIN (EAN/UPC) | 76308415082 |
| Shipping (inner) case height | 13.0175 cm |
| Shipping (inner) case length | 80.80502 cm |
| Shipping (inner) case net weight | 646.36912725 g |
| Shipping (inner) case width | 48.26 cm |
| Pallet net height | 129.54 cm |
| Pallet net length | 161.29 cm |
| Pallet net weight | 23269.288581 g |
| Pallet net width | 109.22 cm |
| Pallet weight (EU) | 355162.82571 g |
| Products per pallet (EU) | 180 pc(s) |
| Brand Name | 3M |
| Warranty | 1 |
Data sheet
Specific References
Reference: MULTISYNC E558
Brand: eSTUFF
Reference: THINKPAD T14 G4, THINKPAD T14 G3, BP140W1B, THINKPAD T14 G4, X1
Brand: eSTUFF
Reference: PF230W9B, 99112205
Brand: 3M
Reference: PF15.6W9 PF15.6W9B, 99112190
Brand: 3M
Reference: IPAD MINI 6TH
Brand: eSTUFF
Reference: W128781419
Brand: 3M
Reference: W128820007
Brand: 3M
check_circle
check_circle