| Material | Aluminum |
| Weight | 3.88 oz (110 g) |
| Width | 3.86" (98 mm) |
| Depth | 3.94" (100 mm) |
| Height | 0.394" (10 mm) |
| Size (imperial) | 2.5" |
| Package width | 4.92" (125 mm) |
| Package depth | 8.86" (225 mm) |
| Package height | 0.787" (20 mm) |
| Package weight | 4.06 oz (115 g) |
Data sheet
Specific References
Reference: W128252152
Brand: Port Designs
Brand: Technoline
Brand: Lian Li
Reference: W128301835
Brand: Arctic
Reference: W128258226
Brand: Online USV-Systeme
Brand: Turtle Beach
StarTech.com BRACKET25SAT, Aluminum
check_circle
check_circle