FOCMR50-030M-LCLC-OR
  • FOCMR50-030M-LCLC-OR
FOCMR50-030M-LCLC-OR
Black Box
50 MM FO PATCH CABLE DUPLX, PVC, OR, LCLC LC-LC 30-m, 30 m, OM2, LC, LC
CHF113.8
Tax included
CHF105.3 Tax excluded
MPN
FOCMR50-030M-LCLC-OR
16 other products in the same category:
FOCMR10-003M-SCLC-RD
Brand: Black Box
FOCMR10-003M-SCLC-RD
10 GIG MM FO PATCH CABLE DUPLX, PVC, RD, SCLC FOCMR10-003M-SCLC-RD, 3 m, OFNR, OM3, SC, LC
CHF65.1 tax incl.
CHF60.2 tax excl.
More FOCMR10-003M-SCLC-RD
Will be ordered for you
VFM-F51T/D
Reference: W128602170
Brand: Vision
VFM-F51T/D
VFM-F51T/D TV mount 2.18 m (86") Black
CHF1,496.5 tax incl.
CHF1,384.4 tax excl.
More VFM-F51T/D
In stock
Brand: Bachmann
DESK2 ALU WHITE 2xUTE
CHF214.9 tax incl.
CHF198.8 tax excl.
More 937.410
Brand: Bachmann
Kabelschlange Easy - Switch Premium, bk
CHF85.3 tax incl.
CHF78.9 tax excl.
More 930.057
right angled plug with earthing contact, white 911.271, White, Plastic, 250 V, 16 A
CHF22.6 tax incl.
CHF20.9 tax excl.
STEP ALU 3xCEE7/3 1xCM
CHF75.3 tax incl.
CHF69.7 tax excl.
POWER FRAME 2xP40 1xUSB A/C 22W 0,2m