FOLZH50-002M-STSC-BK
  • FOLZH50-002M-STSC-BK
FOLZH50-002M-STSC-BK
Black Box
50 MM FO PATCH CABLE DUPLX, LSZH, BK, STSC FOLZH50-002M-STSC-BK, 2 m, OM2, ST, SC
CHF54.2
Tax included
CHF50.1 Tax excluded
Delivery in several days
Quantity
Will be ordered for you
Product Details
New
Specific References
MPN
FOLZH50-002M-STSC-BK
16 other products in the same category:
FOCMRM4-020M-LCLC-YL
Brand: Black Box
FOCMRM4-020M-LCLC-YL
OM4 MM FO PATCH CABLE DUPLX, PVC, YELLOW, LCLC FOCMRM4-020M-LCLC-YL, 20 m, OFNR, OM4, 2x LC, 2x LC
CHF130.6 tax incl.
CHF120.8 tax excl.
More FOCMRM4-020M-LCLC-YL
Will be ordered for you
Brand: Bachmann
LED dimmer Series 8119 black 8119, Dimmer, 35 W, 100 W, External, Buttons, Black