| AA battery voltage | 1.5 V |
| Battery size(s) | AAA |
| Battery voltage | 1.5 V |
| Number of batteries included | 2 pc(s) |
| Product colour | Blue/White/Yellow |
| Package type | Blister |
| Brand Name | Varta |
| Warranty | 1 |
| Diameter | 1.05 cm |
Reference: W128442009
Brand: BakkerElkhuizen
Brand: Arctic
Reference: W128920585
Brand: Extreme Networks
Reference: ACFAN00093A
Brand: Arctic
check_circle
check_circle