Techly I-CASE FAN-2BK, Fan panel, Aluminum, Steel, Black, 1 pc(s), 6.7 lbs (3.04 kg)
| Type | Fan panel |
| Product color | Black |
| Housing material | Aluminum, Steel |
| Input voltage | 230 V |
| Size (imperial) | 19" |
| Width | 16.1" (410 mm) |
| Depth | 5.71" (145 mm) |
| Height | 1.77" (45 mm) |
| Weight | 6.7 lbs (3.04 kg) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
Data sheet
Specific References
Brand: Cambium Networks
Brand: Cambium Networks
Reference: W128561367
Brand: Strong
Reference: 561044
Brand: Intellinet
Reference: 735384
Brand: Intellinet
Brand: Draytek
Techly I-CASE FAN-2BK, Fan panel, Aluminum, Steel, Black, 1 pc(s), 6.7 lbs (3.04 kg)
check_circle
check_circle