ODP-433G6-8B
  • ODP-433G6-8B
ODP-433G6-8B
WALL/MAST 6DBI.ODP 433MHz 8m BNC
CHF181.0
Tax included
CHF167.4 Tax excluded
Delivery in several days
Quantity
Will be ordered for you
Product Details
New
Specific References
MPN
ODP-433G6-8B
16 other products in the same category:
ACUB-T2
Brand: Panorama Antennas
ACUB-T2
ANT 5dB (7dBi) GAIN BLK 420-456MHz
CHF43.0 tax incl.
CHF39.8 tax excl.
More ACUB-T2
Will be ordered for you
735339
Brand: Intellinet
735339
CHF20.4 tax incl.
CHF18.9 tax excl.
More 735339
In stock
XE-500-MOUNT
Brand: Cambium Networks
XE-500-MOUNT
Universal Mounting Bracket and 15/16" TbarX bracket for XR-500 and 600 APs
CHF31.1 tax incl.
CHF28.8 tax excl.
More XE-500-MOUNT
BN4900-RCA_X3CP
Reference: 789269
Brand: Garbot
BN4900-RCA_X3CP
Component Module. Screw Terminal Block
CHF26.3 tax incl.
CHF24.3 tax excl.
More BN4900-RCA_X3CP
In stock
CCADV-SUP-SGT00-3
Brand: Cambium Networks
CCADV-SUP-SGT00-3
CHF33.1 tax incl.
CHF30.6 tax excl.
More CCADV-SUP-SGT00-3
RP001233668
Reference: AW526AR
Brand: Hewlett Packard Enterprise
RP001233668
StorageWorkD2700 w25 500GB **** 6GA7.2KFF Dual Port MDL HDD 12.5TB Bundle
CHF10,775.7 tax incl.
CHF9,968.3 tax excl.
More RP001233668
RBK852-100EUS
Brand: Netgear
RBK852-100EUS
NETGEAR Orbi RBK852 AX6000 WiFi 6 Mesh System, Gray, White, Internal, Activity, LAN, Link, Power, System, WAN, WLAN, Omni-directional, 350 m², Tri-band (2.4 GHz / 5 GHz / 5 GHz)