LPBU-433-NJ
  • LPBU-433-NJ
LPBU-433-NJ
LOW PROF ANT 433MHz N SOCKET
CHF46.5
Tax included
CHF43.0 Tax excluded
Delivery in several days
Quantity
Will be ordered for you
Product Details
New
Specific References
EAN13
MPN
LPBU-433-NJ
16 other products in the same category:
55095
Brand: Lancom Systems
55095
R&S UF-9XX-1Y Basic License (1 Year)
CHF2,770.4 tax incl.
CHF2,562.8 tax excl.
More 55095
Will be ordered for you
NBE-5AC-GEN2
Reference: 725251
Brand: Ubiquiti
NBE-5AC-GEN2
airMAX 5 GHz NanoBeam ac Gen2 128 MB DDR2, 8 MB Flash CPE with 19 dBi antenna, 450+ Mbps. Pole-Mount (Kit Included)
CHF98.6 tax incl.
CHF91.2 tax excl.
More NBE-5AC-GEN2
In stock
AFQHB-U
Brand: Panorama Antennas
AFQHB-U
ANT FLEX.1/4W HINGE BK 430-472
CHF29.9 tax incl.
CHF27.7 tax excl.
More AFQHB-U
Reference: 470414
Brand: Intellinet
Intellinet 2m LC/ST, 50/125um, 78.7" (2 m), OM2, LC, ST