ASF-395G6
  • ASF-395G6
ASF-395G6
FLEXI 395 MHZ 6DBI ANT ELEMENT
CHF50.9
Tax included
CHF47.1 Tax excluded
Delivery in several days
Quantity
Will be ordered for you
Product Details
New
Specific References
MPN
ASF-395G6
16 other products in the same category:
SAMS-NP-NBJ
Brand: Panorama Antennas
SAMS-NP-NBJ
SURGE ARRESTOR MULTI STRIKE N(m) to N (f) BULKHEAD TYPE
CHF228.2 tax incl.
CHF211.1 tax excl.
More SAMS-NP-NBJ
Will be ordered for you
ESK-1-POWER
Brand: Ekahau
ESK-1-POWER
Sidekick Power Cable Power supply, 24V, 65W