ASFC-170-U2-821
  • ASFC-170-U2-821
ASFC-170-U2-821
FLEXI 170MHz/U2/821MHz ANT ELEMENT
CHF69.7
Tax included
CHF64.5 Tax excluded
Delivery in several days
Quantity
Will be ordered for you
Product Details
New
Specific References
MPN
ASFC-170-U2-821
16 other products in the same category:
471268
Brand: Intellinet
471268
Intellinet 2m LC/SC, 78.7" (2 m), OM1, LC, SC
CHF18.3 tax incl.
CHF16.9 tax excl.
More 471268
Last items in stock
Brand: Intellinet
CHF46.4 tax incl.
CHF42.9 tax excl.
More 508766
Will be ordered for you
MD-S5-5
Brand: Panorama Antennas
MD-S5-5
MIDI MAG ANTENNA 0dB 806-870MHz 5M
CHF50.5 tax incl.
CHF46.7 tax excl.
More MD-S5-5
AQHB-R2
Brand: Panorama Antennas
AQHB-R2
ANT SLIM HINGE 1/4W BK 350-370MHz
CHF33.2 tax incl.
CHF30.7 tax excl.
More AQHB-R2
Reference: 740814
Intellinet 740814, 78.7" (2 m), Cat7, S/FTP (S-STP), RJ-45, RJ-45, Black
CHF23.7 tax incl.
CHF21.9 tax excl.
In stock
Brand: Lancom Systems
R&S UF Command Center License 10 (5 Years)
CHF2,810.0 tax incl.
CHF2,599.4 tax excl.
Reference: 741156
Intellinet 741156, 787.4" (20 m), Cat7, S/FTP (S-STP), RJ-45, RJ-45, Gray