GPCK-ME1000-RF
  • GPCK-ME1000-RF
GPCK-ME1000-RF
Grandview
Refiner Projector Lift ME1000 w/Motor, Fireproof belt & 25kg max. load (Descent min. 190/max. 1000mm) Incl. RF control box
CHF478.0
Tax included
CHF442.2 Tax excluded
Delivery in several days
Quantity
Will be ordered for you
Product Details
New
Specific References
EAN13
MPN
GPCK-ME1000-RF
16 other products in the same category:
901605
Reference: W128252289
Brand: Port Designs
901605
Headphones/Headset Wired Head-Band Usb Type-A Black
CHF54.5 tax incl.
CHF50.4 tax excl.
More 901605
In stock
EFE173-001M-P
Brand: Black Box
EFE173-001M-P
PIG TAIL OM1 ST SIMPLEX 62.5/125 MM WHITE 1M
CHF13.4 tax incl.
CHF12.4 tax excl.
More EFE173-001M-P
Will be ordered for you
TC3_3.5MM/V2
Brand: Vision
TC3_3.5MM/V2
Techconnect3 3.5mm module TC3 3.5MM/V2, 3.5 mm, White, Acrylonitrile butadiene styrene (ABS), 64 mm, 37 mm, 21 mm
CHF22.6 tax incl.
CHF20.9 tax excl.
More TC3_3.5MM/V2