Riferimento: 110900
Marca: Brady
| Component for | Server/workstation |
| Data transfer rate | 6 Gbit/s |
| Interface | Serial ATA III |
| SSD capacity | 960 GB |
| SSD form factor | 2.5" |
| Compatible products | Apollo 6500 Gen9/ProLiant DL325 Gen10/ProLiant DL385 Gen10 |
| Product colour | Aluminium/Black |
| Current | 1.7 A |
| Operating voltage | 5 V |
| Brand Name | Hewlett Packard Enterprise |
| Warranty | 3 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 762264-B21, 762263-B21, 846625-001
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 875474-B21-RFB
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: P05938-B21
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 875483-B21
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 717973-B21
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 99111882
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 691864-B21
Marca: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle