| Certification | BSMI (Taiwan)/C-Tick Mark/CE Mark/FCC/KCC (Korea EMI)/TUV/UL |
| Component for | Server |
| Drive writes per day (DWPD) | 1 |
| ECC | Yes |
| H/W PLP function | Yes |
| Interface | Serial ATA III |
| Mean time between failures (MTBF) | 2000000 h |
| Memory type | V-NAND TLC |
| NVMe | No |
| Random read (4KB) | 81000 IOPS (Operazioni di input/output per secondo) |
| Random write (4KB) | 28000 IOPS (Operazioni di input/output per secondo) |
| S.M.A.R.T. support | Yes |
| SSD capacity | 960 GB |
| SSD form factor | 2.5" |
| Maximum operating altitude | 3050 m |
| Non-operating shock | 1.5 kg |
| Non-operating vibration | 20 G |
| Operating relative humidity (H-H) | 5 - 95 % |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 70 °C |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 85 °C |
| Brand Name | Lenovo |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: W127075967
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 764927-B21-RFB
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: W126476409
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: FRU5SS1C17711
Marca: Lenovo
Riferimento: 717876-001,799327-001, N9X95A, 717877-001, 787336-001,799327-001
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 1059833
Marca: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle