| Brand compatibility | Brother |
| Compatibility | TJ-4020TN/TJ-4021TN/TJ-4120TN/TJ-4121TN |
| Device compatibility | Label printer |
| Type | WLAN interface |
| Layers per pallet | 4 pz |
| Master (outer) cases per pallet layer | 5 pz |
| Pallet gross height | 10.3 cm |
| Pallet gross weight | 78000 g |
| Products per pallet | 240 pz |
| Quantity per pack | 1 pz |
| Master (outer) cases per pallet | 20 pz |
| Pallet type | 800 x 1200 mm |
| Brand Name | Brother |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: 21-33061-01, 21-38678-03, 21-39369-03, 21-41321-03, SM-6100M
Marca: CoreParts
Riferimento: P-TOUCH, P-TOUCH 7600VP
Marca: CoreParts
Riferimento: PRINGO P231, PRINGO P231 PHOTO PRINTER
Marca: CoreParts
Riferimento: 318-038-001, 318-039-001, AB24, AB25
Marca: CoreParts
check_circle
check_circle