Riferimento: 110900
Marca: Brady
| Brand compatibility | Brother |
| Compatibility | TD-4520DN & TD-4550DNWB |
| Device compatibility | Label printer |
| Product colour | Black |
| Type | Roller |
| Layers per pallet | 7 pz |
| Master (outer) cases per pallet layer | 5 pz |
| Pallet gross height | 15.01 cm |
| Pallet gross weight | 120900 g |
| Products per pallet | 350 pz |
| Quantity per pack | 1 pz |
| Master (outer) cases per pallet | 35 pz |
| Pallet type | 800 x 1200 mm |
| Brand Name | Brother |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: SUPERPOWER NOTE PN4400, SUPERPOWER NOTE PN5700DS, SUPERPOWER NOT
Marca: CoreParts
Riferimento: 127021590, 127021591, 94ACC0054, BS-215, BS-229
Marca: CoreParts
Riferimento: 161376-0001
Marca: CoreParts
Marca: CoreParts
Marca: HP
Riferimento: CC-CR2AGH1-01, OPT-CCCR2AGH101
Marca: CoreParts
Riferimento: RB2-1820-020, RB2-1820-020CN
Marca: HP
check_circle
check_circle