| Data transfer rate | 10 Gbit/s |
| Copper ethernet cabling technology | 1000BASE-T/1000BASE-TX/100BASE-TX/10BASE-T/10GBASE-CX4/10GBASE-T |
| Ethernet interface type | 10 Gigabit |
| Ethernet LAN data rates | 10/100/1000/10000 Mbit/s |
| Networking standards | IEEE 802.3/IEEE 802.3ab/IEEE 802.3u |
| Operating relative humidity (H-H) | 15 - 95 % |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 50 °C |
| Storage relative humidity (H-H) | 15 - 95 % |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 70 °C |
| Brand Name | Hewlett Packard Enterprise |
| Warranty | 1 |
| Dimensions (WxDxH) | 104.3 x 106.1 x 35.5 mm |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: 2903044
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: JL084A
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Marca: Planet
Riferimento: WS-X45-SUP8-E-RFB
Marca: Cisco
Marca: Netgear
Riferimento: 607825, 616148
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: J4878B
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 607825616148
Marca: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle