| Cable types supported | Cat6a |
| Cabling technology | 10GBase-T |
| Certification | RoHS, FCC Part 68, Subpart F, IEC 60603-7 |
| Connector 1 | RJ-45 |
| Connector 1 gender | Female |
| Connector contacts plating | Nickel |
| Construction type | Flat |
| Frequency | 625 MHz |
| Housing material | Metal |
| Product colour | Stainless steel |
| Operating temperature (T-T) | -10 - 60 °C |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 70 °C |
| Quantity per pack | 1 pz |
| Brand Name | Belden |
| Warranty | 10 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: 210546
Marca: Intellinet
check_circle
check_circle