| Component for | Server/workstation |
| HDD capacity | 900 GB |
| HDD interface transfer rate | 6 Gbit/s |
| HDD size | 2.5 " |
| HDD speed | 10000 Giri/min |
| Interface | SAS |
| Type | HDD |
| Operating voltage | 5 V |
| Brand Name | Hewlett Packard Enterprise |
| Warranty | 3 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 818367-B21
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: VX-VS07-030-RFB
Marca: EMC
Riferimento: 492619-001
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 718162-B21, 718292-001
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: W129089682
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 604087-001 601711-001, 99008532
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Marca: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle