| Component for | Server/workstation |
| HDD capacity | 72 GB |
| HDD size | 2.5 " |
| HDD speed | 15000 Giri/min |
| Interface | SAS |
| Internal | Yes |
| Operating voltage | 5 V |
| Brand Name | Hewlett Packard Enterprise |
| Warranty | 3 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: 418371R-B21
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: AJ872B-RFB
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 517354-001, 516828-B21, 737574-001, 868222-001
Marca: CoreParts
Riferimento: 761496-001, 846510-B21, 861750-B21
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 787643-001
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 06P5776,90P1318,90P1321,32P0734,32P0736,90P1380,90P1383,40K1026
Marca: Lenovo
check_circle
check_circle