| Average seek time | 4 ms |
| Bytes per sector | 512 |
| Component for | Server/workstation |
| Full stroke seek time | 8 ms |
| HDD capacity | 450 GB |
| HDD size | 2.5 " |
| HDD speed | 10000 Giri/min |
| Interface | SAS |
| Storage drive buffer size | 32 MB |
| Track to track seek time | 0.3 ms |
| Type | HDD |
| Operating temperature (T-T) | 10 - 35 °C |
| Card reader integrated | No |
| Compatible memory cards | Not supported |
| Data transfer rate | 6 Gbit/s |
| FireWire 400 | No |
| FireWire 800 | No |
| Internal | Yes |
| Number of products included | 1 pz |
| Product colour | Black |
| USB 2.0 ports quantity | 0 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) ports quantity | 0 |
| Wi-Fi | No |
| Quantity | 1 |
| Quantity per pack | 1 pz |
| Operating voltage | 5 V |
| Brand Name | Hewlett Packard Enterprise |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: 458928-B21
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: W129153110
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: P28352-B21
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 641552-002-RFB
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 508040-001
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 610622-001-RFB
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Marca: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle