| Component for | Disk array |
| HDD capacity | 600 GB |
| HDD interface transfer rate | 6 Gbit/s |
| HDD size | 2.5 " |
| HDD speed | 10000 Giri/min |
| Interface | SAS |
| Type | HDD |
| Compatible products | MSA 1040 SAN Storage, MSA 2040 SAN Storage |
| Storage drive adapter included | No |
| Operating voltage | 5 V |
| Brand Name | Hewlett Packard Enterprise |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: 384854-B21
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 698695-001-RFB
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 418367-B21, 518011-001, 518194-001, 504015-002, 507119-003
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 0F22943
Marca: HGST
Riferimento: 375868-B21, 516810-001
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 99111668
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Marca: Toshiba
check_circle
check_circle