| Component for | Server/workstation |
| HDD capacity | 900 GB |
| HDD interface transfer rate | 12 Gbit/s |
| HDD size | 2.5 " |
| HDD speed | 10000 Giri/min |
| Interface | SAS |
| Type | HDD |
| Quantity | 1 |
| Quantity per pack | 1 pz |
| Operating voltage | 5 V |
| Brand Name | Hewlett Packard Enterprise |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: 40K1023, 90P1305, 32P0727, 90P1309, 32P0730, 40K1177, 39R7308,24
Marca: Lenovo
Riferimento: 289042-001
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 493083-001B-RFB
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 611816-B21
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 872735-001
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 416127-B21, 443169-003, 462587-003
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Marca: Seagate
Riferimento: 627114-002
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 872842-B21
Marca: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle