| HDD capacity | 500 GB |
| HDD size | 2.5 " |
| HDD speed | 7200 Giri/min |
| Interface | Serial ATA |
| Internal | Yes |
| Operating voltage | 5 V |
| Brand Name | Hewlett Packard Enterprise |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: 652605-B21-RFB, 99102058
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 652589-B21, 99101827
Marca: HP
Riferimento: 619286-004-M6625
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 797265-B21
Marca: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle