| Component for | Server/workstation |
| HDD capacity | 600 GB |
| HDD interface transfer rate | 12 Gbit/s |
| HDD size | 2.5 " |
| HDD speed | 15000 Giri/min |
| Interface | SAS |
| Type | HDD |
| Compatible products | ProLiant DL360 Gen10/ProLiant DL380 Gen10/ProLiant DL560 Gen10/Synergy 660 Gen10 |
| Storage drive adapter included | No |
| Quantity per pack | 1 pz |
| Operating voltage | 5 V |
| Brand Name | HP |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: 787643-001
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: J9F48A, 607353
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: MM1000JEFRB
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: ST3000DM001
Marca: Seagate
Riferimento: 797275-B21-RFB
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: P28610-B21
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 652572-B21, 99004912
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: AP872A
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Marca: Seagate
check_circle
check_circle