| Component for | Server/workstation |
| HDD capacity | 500 GB |
| HDD size | 2.5 " |
| HDD speed | 7200 Giri/min |
| Interface | SAS |
| Hot-Plug support | Yes |
| Internal | Yes |
| Maximum data transfer rate | 600 Mbit/s |
| Operating voltage | 5 V |
| Brand Name | Hewlett Packard Enterprise |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: 652757-B21
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 517354-001, 516828-B21, 737574-001, 868222-001
Marca: CoreParts
Riferimento: W125913719
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 507284-001, 486824-001, 384842-B21
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 625031-B21625140-001
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Marca: Western Digital
Marca: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle