| Average seek time | 8.2 ms |
| Bytes per sector | 512 |
| Component for | Server/workstation |
| Full stroke seek time | 17.55 ms |
| HDD capacity | 500 GB |
| HDD size | 2.5 " |
| HDD speed | 7200 Giri/min |
| Interface | Serial ATA II |
| Track to track seek time | 0.5 ms |
| Type | HDD |
| Operating temperature (T-T) | 10 - 35 °C |
| Dimensions (WxDxH) | 26.4 x 110.7 x 184.2 mm |
| Internal | Yes |
| Maximum data transfer rate | 300 Mbit/s |
| Product colour | Black |
| USB powered | No |
| Operating voltage | 5 V |
| Brand Name | HP |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: SA300005I837-RFB
Marca: CoreParts
Riferimento: 606020-001
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: AP872A
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 512547-TV1-RFB
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 42D0677,42D0679, 44W2201, 5536, 99000523
Marca: IBM
Marca: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle