| Component for | Server/workstation |
| HDD capacity | 300 GB |
| HDD interface transfer rate | 12 Gbit/s |
| HDD size | 2.5 " |
| HDD speed | 10000 Giri/min |
| Interface | SAS |
| Type | HDD |
| Quantity | 1 |
| Quantity per pack | 1 pz |
| Operating voltage | 5 V |
| Brand Name | Hewlett Packard Enterprise |
| Warranty | 3 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: 533871-003-RFB
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 0F9NWJ-RFB, 99111138
Marca: DELL
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 606932
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 481653-002-RFB
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 761497-001
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 695511-B21, 695510-B21,802562-B21
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: W125834391
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 652605-B21
Marca: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle