24BA750-B
  • 24BA750-B
24BA750-B
LG
Tasse incluse
Consegna in 4-5 giorni
Quantità
Ultimi articoli in magazzino
1 Articolo
Descrizione
Specifiche
Design
Frameless designYes
Market positioningBusiness
Product colourBlack
Display
Anti-glare screenYes
Contrast ratio (typical)1300:1
Display brightness (typical)250 cd/m²
Display diagonal23.8 "
Display diagonal (metric)60.4 cm
Display number of colours16.7 million colours
Display resolution1920 x 1080 Pixel
Display technologyLCD
HD typeFull HD
Maximum refresh rate100 Hz
Native aspect ratio16:9
Panel typeIPS
Pixel pitch0.2745 x 0.2745 mm
Response time5 ms
Screen shapeFlat
sRGB coverage (typical)99 %
TouchscreenNo
Touchscreen typeTabletop
Viewing angle, horizontal178 °
Viewing angle, vertical178 °
Ergonomics
Adjustable height (max)15 cm
Height adjustmentYes
Number of OSD languages18
On Screen Display (OSD)Yes
Panel mounting interface100 x 100 mm
PivotYes
Swivel angle range-45 - 45 °
SwivellingYes
Tilt adjustmentYes
Tilt angle range-5 - 21 °
VESA mountingYes
Multimedia
Built-in cameraNo
Built-in speaker(s)Yes
Number of speakers2
RMS rated power4 W
Network
Ethernet LANYes
Other features
Brand specific technologiesBlack Stabilizer/Super+ Resolution
Compliance certificatesCB/CE/cUL/Federal Communications Commission (FCC)
Packaging content
Cables includedDisplayPort/Power/USB Type-C
DisplayPort cable length1.8 m
Power cable length1.8 m
Performance
AMD FreeSyncNo
Flicker-free technologyYes
NVIDIA G-SYNCNo
Ports & interfaces
Built-in KVM switchYes
Built-in USB hubYes
DisplayPorts quantity2
HDMIYes
HDMI ports quantity1
Headphone outYes
Number of USB Type-B upstream ports quantity1
USB Power Delivery (USB PD)Yes
USB Power Delivery up to65 W
USB Type-A downstream ports quantity4
USB Type-C downstream ports quantity1
Power
AC input frequency50/60 Hz
AC input voltage100 - 240 V
Energy consumption (SDR) per 1000 hours14 kWh
Energy efficiency class (HDR)Not available
Energy efficiency class (SDR)D
Energy efficiency scaleA to G
Power consumption (standby)0.5 W
Power consumption (typical)14.8 W
Sustainability
Sustainability certificatesEPEAT Silver/ErP/TCO
Vendor information
Brand NameLG
Warranty1
Weight & dimensions
Depth (with stand)25 cm
Depth (without stand)5 cm
Height (with stand)51.75 cm
Height (without stand)32.3 cm
Weight (with stand)6600 g
Weight (without stand)3800 g
Width (with stand)53.96 cm
Width (without stand)53.96 cm
Dettagli del prodotto
1 Articolo
Nuovo
Scheda tecnica
Tipo di pannello
IPS
Posizionamento di mercato
Business
Rapporto d'aspetto nativo
16:9
Tempo di risposta
5 ms
Forma dello schermo
Flat
Schermo antiriflesso
Yes
NVIDIA G-SYNC
No
AMD FreeSync
No
Tecnologia flicker-free
Yes
HDMI
Inclinazione regolabile
Classe di efficienza energetica (SDR)
D
Classe di efficienza energetica (HDR)
Not available
Rotazione
Girevole
Angolo di rotazione
-45 - 45 °
Design senza telaio
Display-Technologie
LCD
Pixelabstand
0.2745 x 0.2745 mm
RMS-Nennleistung
4 W
Schnittstelle für Schalttafeleinbau
100 x 100 mm
VESA-Montage
Anzahl der Farben anzeigen
16.7 million colours
Anzeigediagonale (metrisch)
60.4 cm
Betrachtungswinkel horizontal
178 °
Betrachtungswinkel, vertikal
178 °
Kontrastverhältnis (typisch)
1300:1
Bildschirmanzeige (OSD)
Anzahl der HDMI-Anschlüsse
1
Breite (mit Ständer)
53.96 cm
Gewicht (mit Ständer)
6600 g
Höhe (mit Ständer)
51.75 cm
Tiefe (mit Ständer)
25 cm
DisplayPorts Menge
2
Compliance certificates
CB/CE/cUL/Federal Communications Commission (FCC)
Kabel enthalten
DisplayPort/Power/USB Type-C
Ethernet-LAN
AC-Eingangsfrequenz
50/60 Hz
AC-Eingangsspannung
100 - 240 V
Stromverbrauch (typisch)
14.8 W
Nachhaltigkeitszertifikate
EPEAT Silver/ErP/TCO
USB Power Delivery bis zu
65 W
USB-Stromversorgung
Stromverbrauch (Standby)
0.5 W
Berührungssensitiver Bildschirm
Bildschirmauflösung
1920 x 1080 Pixel
Diagonale anzeigen
23.8 "
Höhenverstellung
Neigungswinkelbereich
-5 - 21 °
Maximum Bildwiederholfrequenz
100 Hz
HD-Typ
Full HD
Brand Name
LG
Warranty
1
Produktfarbe
Black
Eingebaute(r) Lautsprecher
Eingebaute Kamera
Touchscreen-Typ
Tabletop
Brand specific technologies
Black Stabilizer/Super+ Resolution
Displayhelligkeit (typisch)
250 cd/m²
sRGB-Abdeckung (typisch)
99 %
Eingebauter USB-Hub
Kopfhörer raus
Energieeffizienz-Skala
A to G
Energieverbrauch (SDR) pro 1000 Stunden
14 kWh
Breite (ohne Ständer)
Gewicht (ohne Ständer)
3800 g
Höhe (ohne Ständer)
32.3 cm
Tiefe (ohne Ständer)
5 cm
Adjustable height (max)
15 cm
Anzahl der Sprecher
2
Anzahl der OSD-Sprachen
18
Anzahl USB-Typ-A-Downstream-Ports
4
Länge des Stromkabels
1.8 m
Länge des DisplayPort-Kabels
1.8 m
Anzahl USB-Typ-C-Downstream-Ports
Eingebauter KVM-Switch
Anzahl der USB-Typ-B-Upstream-Ports Menge
Riferimenti Specifici
ean13
MPN
24BA750-B
16 altri prodotti della stessa categoria:
8X534A5_ABB
Riferimento: W128906850
Marca: HP
8X534A5_ABB
HP MoniMonitor serie 7 Pro 24'' WUXGA - 724pn senza PVC, 61 cm (24"), 1920 x 1200 Pixel, WUXGA, LCD, 5 ms
Più 8X534A5_ABB
In magazzino
6N6E6AA_ABB
Riferimento: W128229797
Marca: HP
6N6E6AA_ABB
HP Monitor touch E24t G5 FHD, 60,5 cm (23.8"), 1920 x 1080 Pixel, Full HD, LCD, 5 ms, Nero