| Brand compatibility | HP |
| Case type | Messenger case |
| Material | Polyester |
| Maximum screen size | 14.1 " |
| Product main colour | Black |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Pallet gross weight | 101.52 g |
| Pallet weight (imperial) | 223.34 lb |
| Brand Name | HP |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: W126087809
Marca: Lenovo
Marca: Kensington
Riferimento: 834501
Marca: Lenovo
Riferimento: W128783731
Marca: Lenovo
Riferimento: W128783732
Marca: Lenovo
Marca: Targus
Marca: Kensington
Riferimento: 0PO-BPS-15-20
Marca: Dell
check_circle
check_circle