| Driver unit | 1.36 cm |
| Ear coupling | Intraaural |
| Headphone frequency | 100 - 20000 Hz |
| Headphone sensitivity | -37 dB |
| Noise canceling | Yes |
| Microphone frequency | 100 - 8000 Hz |
| Microphone sensitivity | 95.5 dB |
| Microphone type | Built-in |
| Operating keys | Mute/Voice assistant/Volume -/Volume + |
| Product colour | Black |
| Product type | Headset |
| Recommended usage | Business/Everyday |
| Signal-to-Noise Ratio (SNR) | 68 dB |
| Wearing style | In-ear |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetooth profiles | A2DP/AVRCP/DID/HFP/HSP |
| Bluetooth version | 5.4 |
| Connectivity technology | Wireless |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Mobile operating systems supported | Android/iOS |
| Windows operating systems supported | Yes |
| Brand Name | HP |
| Warranty | 1 |
| Charging case dimensions (W x D x H) | 114.48 x 63.49 x 24 mm |
| Charging case weight | 100 g |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: 834329
Marca: Poly
Marca: Jabra
Riferimento: 825247
Marca: Jabra
Riferimento: W129173457
Marca: Lenovo
Riferimento: 504547
Marca: Sennheiser
check_circle
check_circle