| Base station colour | Black |
| Battery operated | Yes |
| Battery recharge time | 3 h |
| Standby time | 50 h |
| Talk time | 13 h |
| Driver unit | 3.2 cm |
| Ear coupling | Supraaural |
| Headphone sensitivity | 118 dB |
| Impedance | 32 Ω |
| Noise canceling | Yes |
| Noise canceling type | Active |
| Microphone sensitivity | 112 dB |
| Microphone type | Boom |
| AC adapter included | Yes |
| Base station | Yes |
| Cables included | EHS/USB Type-A/USB Type-C |
| Charger | Yes |
| Headset type | Binaural |
| Operating keys | Answer/end call/Mute/Volume -/Volume + |
| Product colour | Black |
| Product type | Headset |
| Recommended usage | Office/Call center |
| Wearing style | Head-band |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetooth profiles | A2DP/HFP/HSP |
| Bluetooth version | 5.2 |
| Connectivity technology | Wireless |
| Wireless range | 180 m |
| Wireless range (typical building) | 55 m |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Windows operating systems supported | Yes |
| Brand Name | HP |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Marca: Yealink
Marca: Jabra
Riferimento: W129173143
Marca: Samsung
Riferimento: 89433-02
Marca: HP Poly
Marca: Sennheiser
Riferimento: W129187367
Marca: Lenovo
check_circle
check_circle