| Battery recharge time | 3 h |
| Talk time | 13 h |
| Ear coupling | Supraaural |
| Headphone frequency | 20 - 20000 Hz |
| Noise canceling | Yes |
| Microphone frequency | 100 - 6800 Hz |
| Microphone type | Boom |
| Cables included | USB Type-A to USB Type-C |
| Charging stand | Yes |
| Quantity | 1 |
| DECT connectable | Yes |
| Headset type | Monaural |
| Product colour | Black |
| Product type | Headset |
| Recommended usage | Office/Call center |
| Wearing style | Handheld |
| Connectivity technology | Wired |
| Wireless range (line of sight) | 137 m |
| Wireless range (typical building) | 40 m |
| Brand Name | HP |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: 8M3X3A6#ABA
Marca: Poly
Marca: Jabra
Riferimento: W126823329
Marca: Logitech
Marca: Yealink
check_circle
check_circle