| Battery operated | Yes |
| Battery recharge time | 3 h |
| Standby time | 50 h |
| Talk time | 13 h |
| Driver unit | 3.2 cm |
| Ear coupling | Supraaural |
| Impedance | 32 Ω |
| Microphone direction type | Omnidirectional |
| Microphone type | Boom |
| Cables included | USB Type-A to USB Type-C |
| Carrying case | Yes |
| Charging stand | Yes |
| Headset type | Binaural |
| Operating keys | Answer/end call/Mute/Volume -/Volume + |
| Product colour | Black |
| Product type | Headset |
| Recommended usage | Office/Call center |
| Wearing style | Head-band |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetooth profiles | AVRCP |
| Bluetooth version | 4.2 |
| Connectivity technology | Wireless |
| Wireless range | 180 m |
| Brand Name | HP |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: 818994
Marca: Samsung
Riferimento: W128277661
Marca: Logitech
Riferimento: W126823329
Marca: Logitech
Riferimento: W128212098
Marca: Logitech
Marca: Jabra
Marca: Sennheiser
check_circle
check_circle