| Cable length | 1 m |
| Cable type | H05-VV-F3G |
| Conductor material | Copper |
| Connector 1 | Power Type C14 |
| Connector 1 form factor | Straight |
| Connector 1 gender | Male |
| Connector 2 | Power Type C13 |
| Connector 2 form factor | Straight |
| Connector 2 gender | Female |
| Connector gender | Male/Female |
| Core size | 1 mm² |
| Jacket material | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Product colour | Black |
| RoHS compliance | Yes |
| Input voltage | 250 V |
| Maximum current | 10 A |
| Brand Name | MicroConnect |
| Warranty | 25 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Marca: MicroConnect
Riferimento: USB-C TO 5.5_2.5MM ADAPTER
Marca: CoreParts
Marca: MicroConnect
Riferimento: DEL-109LV
Marca: MicroConnect
Marca: MicroConnect
check_circle
check_circle