| Cable length | 2 m |
| Product colour | White |
| Cables included | USB Type-C to Lightning |
| Quantity per pack | 1 pz |
| Charger compatibility | Universal |
| Charger type | Indoor |
| Fast charging | Yes |
| Fast charging technology | Quick Charge 3.0 |
| Power source type | AC |
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| USB Type-C ports quantity | 1 |
| Input voltage | 110 - 230 V |
| Maximum output voltage | 12 V |
| Maximum power | 20 W |
| Minimum output voltage | 5 V |
| Sustainability certificates | CE |
| Brand Name | CoreParts |
| Warranty | 1 |
Riferimento: W127254757
Marca: Samsung
Riferimento: CPBX000230
Marca: DJI
Riferimento: MD836ZM_A, 0A001-00350100, MD836ZMA, MD836, MGN03ZM_A
Marca: CoreParts
Riferimento: W129188810
Marca: Samsung
Riferimento: USB-C CHARGER FOR MOBILE DEVICES AND TABLETS
Marca: CoreParts
Riferimento: W127254761
Marca: Samsung
check_circle
check_circle